O nás

Společnost SiO2 production s.r.o. se od počátku cíleně zaměřuje na aplikaci technologií komplexního opracování plochého skla. Je to obor, jehož úspěšné zvládnutí vyžaduje specifické předpoklady – tým specialistů s dlouhodobými zkušenostmi s prací se sklem, důraz na preciznost, odpovídající technologické vybavení, ochotu posouvat hranice výrobních možností a odvahu realizovat zajímavé zakázky. Sklo, jako klíčový stavební materiál, poskytuje nepřeberné množství příležitostí k originálnímu způsobu zpracování a dekorování, čímž se stává nezaměnitelnou a nepostradatelnou součástí moderního interiéru a exteriéru.

Tyto skutečnosti si plně uvědomujeme my i naši obchodní partneři z řad významných producentů interiérů, architektů a bytových designérů. Prostému sklu dáváme novou tvář, která povyšuje Váš domov, kancelář, či veřejnou stavbu na požadovanou úroveň vysokého estetického i funkčního standardu. Vážíme si zájmu zákazníků z řad velkoodběratelů i jednotlivých zákazníků. Pro každou cílovou skupinu umíme najít zajímavé řešení. Firma vznikla v roce 2016 s provozem v jednom z objektů bývalé Zbrojovky Brno. Zde vznikaly první investice do technologie opracování skla.

Další vývoj firmy reflektoval požadavky na rozšíření nového výrobního zařízení, které umožnilo stát se technologicky soběstačným zpracovatelem skla schopným reagovat na nové podněty trhu. Důležitým momentem v historii společnosti se v roce 2018 stal přesun celého výrobního a administrativního provozu do objektu brněnské průmyslové zóny „Černovické terasy“. Nový výrobní prostor umožnil doplnit technologické vybavení a produkovat výrobky v moderním a funkčním prostředí.

sio production

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Souhlasím
Nahoru